دبیرخانه‌ی نخستین جایزه‌ی سالانه‌ی عکس «هُوز مگزین» اطلاعاتی را در اختیار مخاطبین قرار داد

متن اطلاعیه دریافتی به این شرح است:
‎دبیرخانه‌ی نخستین جایزه‌ی سالانه‌ی عکس «هُوز مگزین» متشکل از: بابک قاضی به عنوان مدیر اجرایی- عرفان عبداله پور به عنوان مدیا و گرافیک و بهبود زارعی، رسول ایران‌زاد با عناوین روابط عمومی به دبیریِ فرشید احمدپور زیر نظرِ سونا مؤیدزاده با عنوان مدیر، مؤسس و سرمایه‌گذار رسانه‌ی هوز مگزین فراخوان جایزه‌ی سالانه‌اش را در اَمرداد ماه سال ۹۹ به شکل اینترنتی رسانه‌ای و منتشر کرد؛ فراخوانی که با رقابت ۳۴۳ مجموعه عکس از ۱۷۳ عکاس همراه بوده است.

 

این ‎دبیرخانه‌ به سبب شکل برگذاری و محتوای این رویداد (مجموعه عکس) که نیازمند صرف زمان برای تحلیل آثار بوده است، پروسه‌ی داوری را به شکل دو مرحله‌ای اجرا نمود.
جلسه نهایی داوری در تاریخ ۴مهرماه سال ۹۹ پس از یک هفته مطالعه، تحلیل و انتخاب مجموعه ها توسط هیأت محترم داوران، در نشستی هفت ساعته با حضور: اسماعیل عباسی، کریم متقی و پیمان هوشمندزاده در دبیرخانه‌ی دائمی رسانه‌ی «هُوز مگزین» – تهران برگذار گردید.
لازم به ذکر است که؛ مراسم اختتامیه، اعلام نفرات برتر و برگزیده در هفته‌ی سوم مهرماه به صورت لایو اینستاگرامی از طریق صفحه‌ی رسمی رسانه هوز مگزین با اعلام زمان دقیق اختتامیه به اطلاع عموم خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *