اعلام نتایج

بعد از دوماه تلاش بی وقفه‌ی دبیرخانه‌ی هوز سرانجام در تاریخ 24 مهرماه سال 99 نتایج جایزه‌ی سالانه‌ی عکس هوز اعلام شد.

به گزارش دبیرخانه‌ی نخستین سالانه عکس «هُوز مگزین» پس از برگزاری نشست های ارزیابی و داوری مجموعه عکس های رسیده، اسامی عکاسان برگزیده را به این ترتیب معرفی کرد.
همچنین دبیرخانه‌ی اولین جایزه‌ سالانه‌ی عکس «هُوز مگزین» ضمن تشکر از رقابت ۳۴۳ مجموعه عکس رسیده از سوی ۱۷۳ شرکت کننده، عکاسان برگزیده را به این شرح اعلام و معرفی کرد:

سه مجموعه‌ی عکس برتر (به ترتیب الفبا): سلمان سام دلیری از مازندران، ابراهیم علیپور از کردستان و محسن کابلی از گرگان
هفت مجموعه عکس برگزیده (به ترتیب الفبا): پویا بیات از زنجان، معصومه بهرامی از مازندران، مسعود طالبی از تبریز، صابر قاضی از تبریز، محسن کابلی از گرگان، پژمان مولایی از خوزستان و محمد مهدی ورال از قم
اعضای دبیرخانه این جایزه را: بابک قاضی (مدیر اجرایی)، عرفان عبدالله پور (مدیا و گرافیک)، بهبود زارعی و رسول ایران‌زاد (روابط عمومی)، فرشید احمدپور (دبیر فراخوان) و سونا مویدزاده (مدیر، مؤسس و سرمایه‌گذار رسانه‌ی هوز مگزین) تشکیل داده اند.
‎دبیرخانه‌ی نخستین جایزه‌ی سالانه‌ی عکس «هُوز مگزین» به سبب شکل برگذاری و محتوای این رویداد (مجموعه عکس) که نیازمند صرف زمان برای تحلیل آثار بوده است، پروسه‌ی داوری را به شکل دو مرحله‌ای اجرا کرد.
همچنین جلسه نهایی داوری در تاریخ ۴مهرماه سال ۹۹ پس از یک هفته مطالعه، تحلیل و انتخاب مجموعه ها توسط هیأت داوران، در نشستی هفت ساعته با حضور: اسماعیل عباسی، کریم متقی و پیمان هوشمندزاده در دبیرخانه‌ی دائمی رسانه‌ی «هُوز مگزین» /تهران برگزار شد.

دبیرخانه‌ی هوز اعلام نتایج و اختتام را به صورت پخش زنده از لایو اینستاگرامی صفحه‌ی خود پخش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *